BANEVA AHŞAP ÜRÜNLER

                 1998'den beri.
 

                                                    

 

              

ISO 9001 CERTIFIED

BANEVA ® T.P.E 14102 REGISTERED

 ÜYE GİRİŞİ
 ÜRÜNLERİMİZ
HIZLI ÜRÜN ARAMA
   
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Baneva Ahşap Ürünler > MÜŞTERİ HİZMETLERİ > Neden Biz ?

NEDEN BİZ ?

Tercih Sebeplerimiz

 

1. Detaylı Ürün İçeriği

2. Kaliteli Ürünler

3. Tecrübe

4. Geniş Ürün Yelpazesi

5. Zamanında Teslim

6. Uygun Fiyat

7. Kolay Alışveriş, İyi Hizmet

8. Yurtiçi – Yurtdışı Sevkiyat

9. Farklı Ödeme Seçenekleri

10. Para İade Garantisi

  

        1. Detaylı Ürün İçeriği 

           Firma olarak değerli müşterilerimize ürünlerimizle ilgili mümkün olan en fazla bilgiyi sunmaya çalışıyoruz. Lütfen, her ürünümüzün, daha detaylı bilgi içeren ürün detay sayfalarına bakınız. 

       

        2. Kaliteli Ürünler 

           BANEVA’da yalnızca kaliteli ahşap işliyor ve kaliteli ürünler üretiyoruz. İmalat aşamalarında tüm ürünlerimizi  dikkatle kontrolden geçirerek, kalite standartlarımıza uygunluğunu temin ediyoruz. Tüm ürünlerimizde yıllar boyu dayanıklılık sağlanması amacıyla emprenye işlemine ve ilaveten kötü hava şartlarının bozucu etkisine karşı ahşap boyama işlemine  tabi tutuyoruz. Metal aksamlarda paslanmaz galvanizli ürünleri tercih ediyoruz. Hatalı işçilik yapılmış veya bozuk ahşap aksamlar olursa daha fabrikada üretim aşamasındaki kontrollerde değiştiriliyor. Kalite ve ayrıntılara olan bu dikkatimiz, ürünlerimize daha fazla güvenmemize ve daha fazla garanti verebilmemize olanak veriyor.

 

3. Tecrübe

    1998 yılında başladığımız ahşap serüvenimizle geçen yıllar, bize tüm ürünlerimizle ilgili hatırı sayılır tecrübe getirdi. Bu başarımız tasarım, üretim ve inşa üzerine sahip olduğumuz tecrübelerimizden gelmektedir. 

 

4. Geniş Ürün Yelpazesi

       Baneva’da ürün yelpazesi olarak ahşap yapılardan, kütük evlere, bahçe yapılarından bekçi kulübelerine, oyun evlerinden oyun parklarına, bahçe mobilyalarına ve ahşap pet ürünlerine kadar çok geniş ürün alanına sahibiz.

 

5. Zamanında Teslim

       2006 ve 2007 yıllarında uygulamaya koyduğumuz bilgisayar destekli üretim programımız sayesinde %94 oranında zamanında sevk ve teslim başarısı yakalamış bulunmaktayız. İmalat yapan bir firma olarak bu yüksek  başarının daha da ileri gitmesi için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

6. Uygun Fiyat

       BANEVA'da ürünler için uygun fiyat sözü veriyoruz. Bilgisayar ve internetin, teknolojinin ve aynı tesis içerisinde ahşap kurutma fırınlarından emprenye tesisine, tüm ağaç işleme makinelerine kadar komple yapılanmış olmanın getirdiği maliyet avantajlarını size ekonomi olarak geri döndürüyoruz.

 

7. Kolay Alışveriş, İyi Hizmet

       BANEVA’da alışveriş hem kolay hem zevklidir. Bize telefon yada mail aracılığıyla ulaşmanız yeterli. Siz değerli müşterilerimize gönderdiğimiz bir form ile siparişleri alınmış ve imalat programına dahil edilmiş olmaktadır. Görevimiz, ihtiyacınız olan ürünü size en iyi şekilde sunmaktır. BANEVA.com web sitemizde bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını (telefon, adres, mail vs.) bulabilirsiniz. İş günlerinde adresimize gelip bizi daha yakından da tanıyabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz ve yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişlerinizde size yardımcı olacaklardır

 

8. Yurtiçi – Yurtdışı Sevkiyat

        BANEVA’da ihtiyacınız olan ürünü mağazamızdan sipariş ederek adresinize teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz. Yurtiçi veya yurtdışında sevkıyatı yapılan ürünler gerektiğinde montaj ekiplerimiz tarafından sahada montaj edilerek teslim edilmektedir.

 

9. Farklı Ödeme Seçenekleri

       BANEVA’da dilerseniz hızlı ödeme şekliyle veya banka havale/EFT seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yüksek miktar tutan siparişlerinizde bankalarla olan anlaşmalarımız ve uygun kredi seçeneklerimiz size daha rahat ödemenizi sağlayacak taksitli imkanlar sunacaktır.

 

10. Garanti

       Baneva olarak siparişinizden tam anlamıyla memnun olmanızı istiyoruz. Bizden bir ürün almışsanız ve herhangi bir sebeple memnun olmamışsanız, ücretsiz onarıyor, paranızı iade ediyor veya yeni bir ürün ile değiştiriyoruz. Siparişinizle ilgili problemi yazılı olarak 7 gün içerisinde bildirerek iade veya değiştirme talep edebilirsiniz 

 

 

 

 İLETİŞİM


Direkt Satış Hattı::  
0216 630 21 21

0541 314 14 61

E-mail ::
bilgi@baneva.com 
 

AHŞAP BLOG YAZILAR

Sizler için Seçtiklerimiz

 

BANEVA AHŞAP YAPILAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

 

OFİS: ESENTEPE MH. ANAYURT CD. US BURAK APT. NO:1/2B

KARTAL/İSTANBUL

 

İMALAT: ÇAVUŞOĞLU MH. ESKİ YAKACIK YOLU NO:32

KATRAL/İSTANBUL

 

    Telefon:  0216 630 21 21

         Gsm:  0541 314 14 61 

    E-mail:  bilgi@baneva.com

 

DİĞER WEB SAYFAMIZ OLAN AHŞAPHANEYİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

 

'Ahşaphane' bir BANEVA alt markasıdır.

 

Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim 
Neden Biz    |    Sipariş ve Teslimat    |    Üyelik    |    Bizimle çalışmak 

 2006-2013 Baneva.com®  Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.