BANEVA AHŞAP ÜRÜNLER

1998'den beri.


 ÜYE GİRİŞİ
 ÜRÜNLERİMİZ
HIZLI ÜRÜN ARAMA
   
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Baneva Ahşap Ürünler > Ahşap Ev Sistemleri

Rahatlık, yaşam standartları, doğal yaşama dönüş gibi konut hakkında bilgi sahibi olmayanlar bu olaylar ile ilgili sıkıntılar çekmektedir. Çoğu kişiler bu sıkıntılardan ağaç, kütük, ahşap evler sayesinde kurtulmaktadır. Bu konuda sizlere ağaç, kütük, ahşap evler hakkında sorulan ilginç sorulara karşı bir cevaplandırma yapmak istiyoruz.

Doğada Yaşamak için Bir Ev

Ekolojik sistemin içerisinde ve doğanın ortasında korunma durumu o bölgede yaşayan kişileri tedirgin etmektedir. Diğer durumlar ile karşılaşma yapıldığında ahşap evlerde duyulan enerji ihtiyacı ve ağaç dönüştürme işlemi çok az bir orandadır. Ve kısa bir not ile belirtmek gerekirse “Ahşap evler ormandan doğmaktadırlar”.

Sağlıklı Bir Konut

Orman içerisinde öne çıkan faktör temiz ve sağlıklı olmasıdır. Ormanda bulunan ağaçlar sayesinde nefes almak, rahatlamak, stresten uzaklaşmak, mutlu olmak v.b etkiler ile iç huzuru bulabilmek mümkündür. Bu durum asparagas bir açıklamadan ibaret değildir. Ahşap evler en sağlıklı materyallerden birini oluşturmaktadır. Ağaç, kütük, ahşap evlerin özelliklerinden ilki içeride bulunan ortam ile ilgili bir düzenleme yaparak rahat nefes almayı, ortam da bulunan nemi emmesi ve atmasıdır. Nemi belli bir oranda tutar, filtreler ve ortamda bulunan havayı temizleyerek solunum kanallarını, romatizma ve bu duruma benzer ağrılardan uzaklaşmanızda sizlere yardımcı olur.

Ağaç, kütük, ahşap evler, ev içerisinde bulunan kişilerin streslerini azaltarak sükuneti koruyan bir evdir. Bir insanın doğrudan  ihtiyaç olarak hissettiği organik şartlar, ahşap evler sayesinde yerine getirilmiş olur.

Ağaç, kütük, ahşap evler kişileri soğuk bir havaya karşı korur, parlak bir görünüme sahiptir ve oldukça dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Modern materyallerin yansıtmamış oldukları zaman kavramının da farkına varacaksınız.

İLETİŞİM

Direkt Satış Hattı::
0216 630 2121 - 22
0541 314 1461

E-mail ::
bilgi@baneva.com.tr

AHŞAP BLOG YAZILAR

BANEVA AHŞAP YAPILAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Merkez:

Karlıktepe Mah.Barut Sokak Petekli Prestij Sitesi, No:1 Kat:1 Daire:6
Kartal / İSTANBUL

 

Fabrika:

E-5 Küçükyalı Yanyol, Aydın Evler Mh.Sanayi Cad. No : 25
Küçükyalı – Maltepe / İSTANBUL

Telefon:  0216 630 2121 - 22

Gsm:  0541 314 1461

E-mail: bilgi@baneva.com.tr

 

 

'Ahşaphane' bir BANEVA alt markasıdır.

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Neden Biz   |   Sipariş ve Teslimat  |   Üyelik    |   Bizimle çalışmak 

2006-2018 Baneva.com®  Tüm hakları saklıdır.

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.